top of page

Blog Posts

Google ile iş bulmak artık çok kolay!

Google iş arayanları sevindiren bir haber paylaştı.. Google, iş arayanları için özel bir yazılım geliştiriyor. Kısacası Google ile iş bulmak artık çocuk oyuncağı!


Google yeni projeleri ile kullanıcılara daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına son hız devam ediyor


Google’dan iş ilanları için özel sekme! Hatırlayacağınız üzere Google I/O 2017 etkinliği öncesinde yetkililer, Google for Jobs adlı yeni bir girişimini kamuoyuna duyurmuştu. Yapılan açıklamaya göre arama devi Google, iş arayan kişilerin oldukça yüzüne güldürecek. İş arama için artık kullanıcılara Google’da iş bulma sekmesi sayesinde aradıkları işe göre rahatlıkla arama sonuçları ile karşı karşıya kalabilecekler. Mobil ve masaüstü kullanıcıları için gelişmiş bir arama seçeneği sunacak olan Google, kullanıcıların isteklerine kulak vermeye devam ediyor. Oldukça yararlı olan bu projeyle binlerce iş arayan kişi gözünde kaçırdığı iş ilanlarını kolaylıkla ulaşabilecekler. Şu anlık sadece Amerika'daki kullanıcılar için aktif olan bu özellik ilerleyen zaman içerisinde tüm dünyaya yayılması bekleniyor.

Verilen iş ilanın tarihine ve konuma göre otomatik olarak sıralayan Google, kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıracak. Bildiğiniz üzere Google, I/O etkinliği sırasında, verileri düzenlemeye ve sıralamaya yardımcı olmak için otomatik öğrenme yazılımı üzerine çalıştıklarını belirtmişti. Bu çalışmanın ilk meyvelerinden biri olacak olan ”Google for Jobs” ile en iyi ve en yeni iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.  Kaynak: SDN – ShiftDelete.Net

5 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

bottom of page