top of page

Blog Posts

Ananta, 17,3 inç Dokunmatik Taşınabilir Monitör | Kickstarter

Fikirlerinizi daha geniş ve dokunmatik bir monitörde geliştirin! Ananta tasarımı; üretkenliğinizi artırmak ve oyun oynamak için mükemmel...


Bugünlerde ofislerimizde olamasak da yaratıcılığımızı durduramayız... Harika fikirlerin ve ilhamın gelmesi zaman olabilir. Harici bir ekrana sahip olmak, daha verimli bir şekilde yeni fikirler üretmenin mükemmel bir yoludur, ancak küçük bir ekranda ise bu elbette daha zordur.


Şimdiye kadar, taşınabilir monitörlerin çoğu sadece 13 ”veya 15.6” idi ve dokunmatik ekran kontrolü gibi temel özelliklerden yoksundu. Bu yüzden, dünyanın ilk dokunmatik ekranı olan 17,3 inç monitör olan Ananta'yı yarattık, yaratıcılığınızı serbest bırakmak ve her yerde ve her zaman üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için görünümünüzü genişleten çarpıcı bir yüksek çözünürlüklü ekran sunduk sizlere.
Bu tam özellikli taşınabilir dokunmatik ekranlı monitör, çok hızlı yanıt veriyor ve çoklu dokunma hareketleriyle veya yalnızca basınca duyarlı bir stylus kalemle sezgisel olarak kontrol edilebiliyor.


Dizüstü bilgisayarınıza dokunmatik ekran özelliği kazandırın. Dizüstü bilgisayarınızı dokunmatik ekran işlevselliği ile genişletebilir ve güçlü bir çizim aracına dönüştürebilirsiniz.Resim ve tasarım için Ananta eğim ve basınca duyarlı kapasitif stylus kalemle birlikte geliyor. Çizgi ağırlığını kolayca değiştirebilir, ince gölgeleme oluşturabilir ve geleneksel bir kurşun kalem gibi çok çeşitli sanatsal efektler üretebilirsiniz.Daha büyük bir monitör, fikirlerinizi daha geniş bir perfektifle büyütmenize yardımcı oluyor. Ananta size mükemmel piksel hassasiyeti ve pürüzsüz el yazısı, not alma gibi eşsiz deneyimiler sunuyor.
Büyük ekranla daha iyi bir oyun deneyiminin tadını çıkarın! Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC ve mobil oyunlarla bağlantıyı destekleyen Ananta, size her zaman geniş bir görsel ufuk ve stereo ses efektleri sunuyor.Stereo ses efektleri ve yüksek çözünürlüklü ekran kalitesiyle kendinizi gerçek bir sinema deneyimine kaptırmak için telefonunuzu anında mobil bir sinema salonuna dönüştürün.Ananta ile akıllı telefonunuzu 17,3 inçlik bir dizüstü bilgisayara dönüştürebilirsiniz. Her yerde taşınabilir, verimli bir iş istasyonu oluşturun.


Eğer hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.


bu bir kickstarter ürünüdür.

3 views0 comments

Recent Posts

See All
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

bottom of page