top of page

Blog Posts

Anı Yaşamanın Değeri

Her zaman istediğimiz her şeye sahip olamayız, ama genellikle ihtiyacımız olan her şeye de sahibiz. İşler genellikle nasıl olacağını hayal ettiğimiz şekilde ilerlemez, ancak genellikle olması gerektiği gibi olur.


Her seferinde bir gününüzü el alın, henüz gerçekleşmemiş olanlara odaklanmak yerine önünüzde olanlarla ilgilenin. Yaşadığınız şuan meydana gelen tek şeydir ve bu nerede sonlanır? Eğer şimdiki zamandan en iyi şekilde yararlanırsanız, geleceğinizden de en iyi şekilde faydalanırsınız.

Hedefleriniz ve geleceğiniz için bir vizyona sahip olmanız en güzelidir, ancak bu vizyonun anı yaşamanıza engel olmasına yada kaçırmasına izin vermeyin.


Gelecekte gerçekleştirmeye değer herhangi bir şey, şu an da yani yaşadığınız anda deneyimleyebileceğinizden daha değerli değildir.

Ölüm, hedeflerimiz ve hayallerimiz gerçekleşmeden önce gelebilir, bu yüzden hayatın şu anda yaşandığını ve sadece şu anda olabileceğini unutmayın.


Şu anda yapmaya veya deneyimlemeye değer olan şey nedir? Ve kalan az zamanınızda onu yapmaya değer mi? gibi soruları kendinize sorun, ve anı yaşamanın değerini bilin…


 

Destek olmak için bana bir kahve ısmarlayabilirsiniz :) ve E-Posta Bültenimize de üye olabilirsiniz…

30 views0 comments
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge

BU İÇERİĞE EMOJİ İLE TEPKİ VER

bottom of page